تماس با ما

سلام و احترام

به اطلاع شما بازدید کننده محترم می رسانیم که آماده پاسخگویی به کلیه سوالات، مشکلات و همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده تان هستیم،  پل ارتباطی سریع با ما از طریق تکمیل و ارسال فرم “ارتباط با ما” می باشد و پاسخ به سوال و یا مشکل مورد نظر، حتما از طریق ایمیل، برای شما ارسال خواهد شد. همچنین دقت داشته باشید که در هر مرحله از پاسخگویی حتما علاوه بر بخش صندوق اصلی ایمیل (inbox) ، قسمت spam ایمیل خود را هم بررسی کنید، زیرا که در بعضی موارد ایمیل های ارسالی از طرف ما، توسط سرویس دهنده هایی نظیر جیمیل و یاهو  به دلایل نامعلومی هرزنامه و یا به عبارتی دیگر spam شناسایی شده و به بخش مربوطه منتقل می شود. (با تشکر)

توجه: به منظور تسریع در فرآیند پاسخگویی خواهشمندیم چنانچه سوال یا مشکلی در خصوص خرید و یا دانلود فایل های خریداری شده از فروشگاه را دارید ، ابتدا به بخش “سوالات متداول” مراجعه کنید و چنانچه در آن بخش پاسخ سوال خود را نیافتید، فرم تماس با ما را تکمیل کنید. (با تشکر)

[raw]

فرم تماس با ما:

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

آدرس ایمیل در دسترس خود را بصورت صحیح وارد نمایید. نکته: آدرس ایمیل بدون www می باشد.

تلفن تماس خود را در صورت تمایل وارد کنید ، تا امکان تماس با شما را داشته باشیم.

لطفاً در صورت وجود مشکل در خرید یا عدم دریافت لینک دانلود محصولات ابتدا به بخش "راهنمای خرید" و "سوالات متداول" سایت مراجعه کنید و در صورت حل نشدن مشکل درخواست پشتیبانی بدهید.

پیام خود را وارد نمایید.

لطفاً کاراکترهای موجود در عکس را در کادر وارد کنید و سپس بر روی دکمه "ارسال" کلیک نمایید.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[/raw]