سوالات متداول

سوالات متداول در خرید محصولات:

چگونه محصول خود را از فروشگاه خرید کنم ؟

شما می توانید با مراجعه به بخش “راهنمای خرید” از منوی بالای سایت در مورد فرآیند خرید اطلاعات کامل را کسب نمایید. لازم به ذکر است که کلیه مراحل به صورت کامل شرح داده شده است و با اجرای گام به گام آن، می توانید خرید راحت و امنی داشته باشید.

آیا نکته خاصی وجود دارد که در هنگام خرید، باید به آن توجه خاصی داشته باشم؟

نکات مهم و اساسی خرید در بخش “راهنمای خرید” سایت به تشریح بیان شده است، ولی نکته ای خیلی ضروری که حتماً به شما توصیه می کنیم در نظر داشته باشید، عدم استفاده از پراکسی و نرم افزارهای تغییر آی پی است، چنانچه قصد پرداخت اینترنتی هر یک محصولات را دارید حتماً پراکسی خود را قطع نموده و سپس مراحل خرید را انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است به خطاهای پیش بینی نشده ای برخورد کنید.

با کدام یک از درگاه های پرداخت در هنگام خرید می توانم مراحل خرید و پرداخت خود را انجام دهم؟

در حال حاضر فعلاً درگاه پرداخت زرین پال بر روی سایت فعال است ، که شما می توانید از طریق آن با تمامی کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

آیا درگاه پرداخت سایت کارت بانکی من را پشتیبانی می کند؟

بله، درگاه زرین پال و سایر درگاه های پرداخت سایت تمامی کارت های عضو شبکه شتاب بانکی رو پشتیبانی می کند و از این بابت هیچ گونه  نگرانی نداشته باشید.

آیا درگاه های پرداخت سایت، دارای امنیت کافی هستند؟

بله تمامی درگاهها مستقیماً به شبکه شاپرک متصل خواهند شد ، شما به راحتی از نوار آدرس سایت مرورگر خود متوجه این موضوع می شوید، پس با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

آیا پس از پرداخت وجه محصول، لینک دانلود آن به صورت آنی و فوری در اختیار من قرار می گیرد؟

بله ، این امکان در سایت کاملاً فعال است و شما مستقیماً پس از پرداخت به صفحه اطلاعات پرداخت بازگشت داده می شوید، در همان صفحه لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد.

عملیات پرداخت محصول انتخابی من به صورت موفقیت آمیز بود و کد رهگیری پرداخت نیز به من داده شد،
اما هیچ صفحه ای برای من پس از پرداخت وجه باز نشد

چنانچه پس از پرداخت موففیت آمیز وجه و دریافت کد رهگیری بانکی ، در هنگام برگشت شما به صفحه مشخصات پرداخت و لینک دانلود، با خطایی مواجه شدید و لینک دانلود در اختیارتان قرار نگرفت، ابتدا به ایمیل خود مراجعه کنید (به خصوص بخش spam ایمیل خود رو حتما چک کنید) ، سایت بصورت خودکار برای تمامی خرید های انجام شده یک نسخه از صورتحساب خرید و لینک دانلود محصول را به آدرس ایمیل (ثبت شده در هنگام خرید)، ارسال می کند. چنانچه هیچ گونه ایمیلی با این موضوع از سایت عمران F1 دریافت نکرده باشید، می توایند از بخش “ارتباط با ما” مشکل خود را اعلام کرده تا پس از بررسی مشکل توسط پشتیبانی سایت، لینک دانلود سریعاً برای شما ارسال گردد.

عملیات پرداخت وجه با خطا مواجه شد ، و مبلغ نیز از حسابم کسر شده، چگونه مبلغ عودت داده می شود؟

ابتدا باید توجه داشته باشید که این خطای دریافتی هیچ ارتباطی با سایت عمران F1 نداشته و خطایی کاملاً فنی و مرتبط با بانک بوده که ممکن است مشکل از سامانه شاپرک یا بانک پذیرنده باشد، چنانچه مبلغی از حساب شما کسر شده است، طبق روال خریدهای اینترنتی ، مبلغ کسر شده به صورت خودکار از سوی بانک و سامانه شاپرک حداقل بین ۱ دقیقه و حداکثر تا  ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد بنابراین شما می توانید خرید خود را مجدداً انجام دهید.