فرم-سرویس-دوره-ای-ماشین-آلات

فرم سرویس دوره ای ماشین آلات و تجهیزات + دانلود

فرم سرویس دوره ای ماشین آلات و تجهیزات

بزرگترین سرمایه هر شرکت پیمانکاری، ماشین آلات و نیروی کار آن می باشد. مخصوصاً در قسمت ماشین آلات سنگین که شناخت و اطلاع دقیق از میزان استهلاک آنها امری بسیار ضروری است.

هر پیمانکار باید کلیه اطلاعات و سوابق سرویس ماشین آلات و تجهیزات خود را جهت آسودگی خود ، بصورت مکتوب تهیه و بایگانی نماید، تا به هنگام نیاز، دسترسی به این اطلاعات مهم و ضروری آسوده تر گردد.

این فرم از سری مجموعه های فرم های ضروری و پرکاربرد در هر شرکت پیمانکاری است که در قالب Word تنظیم گردیده است.

اطلاعیه مهم : پیش از خرید دقت داشته باشد که تعداد آیتم های مورد بررسی در مورد هر نوع از ماشین آلات می تواند متفاوت باشد بنابراین سعی شده است فرم چک لیست آیتم های جنرال و کلی که در ماشین آلات و تجهیزات مشترک است رو پوشش دهد. بنابراین قبل از خرید حتما به این موضوع توجه داشته باشید. 

اطلاعیه ۲ : از انجا که رضایت خریدار همیشه اصل مهم و اساسی هر فرآیند خریدی است ، بنابراین به اطلاع آن دسته از خریداران که انتظار یک فرم بی نقص و دقیق را دارند ؛ می رسانیم که هر فرمی از نظر یک همکار ممکن است کامل باشد و از نظر دیگری ناقص!! ؛ لذا  از آنجا که گاهی انتقاد های نامربوط و غیر منصفانه به مجموعه به زده شده است ، و با این مبالغ کم و ناچیز برچسب های مختلف کلاهبرداری زده می شود (بدون اینکه اگر نقص یا مشکلی وجود دارد به صورت فنی و دقیق اعلام شود و تنها بار پاسخگویی برای ما وجود داشته و در مواردی صرفنظر از صحیح بودن نقد خریدار و فارغ از نفع مالی خود و صرفا جهت کسب رضایت ، مبالغ پرداختی را عودت داده ایم.). بنابراین خواهشمندیم پیش از خرید توضیحات فایل به صورت دقیق مطالعه شود و سپس اقدام به خرید نمایید . (با احترام)

خرید و دانلود فوری از لینک زیر:

۱۴,۵۰۰ تومانخرید و دانلود فوری

همچنین ببینید

فرم درخواست همکاری و استخدام

فرم درخواست همکاری و استخدام مناسب برای شرکت ها و کارگاه ها

فرم درخواست همکاری و استخدام جذب نیرو و افراد شایسته و توانمند برای جایگاه های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code