فرم گزارش روزانه کارگاه

فرم گزارش روزانه کارگاه ویژه دفترفنی و شرکت پیمانکاری | فرم اکسل گزارش روزانه کارگاه

فرم گزارش روزانه کارگاه یکی از مهمترین و ضروری ترین فرم های مورد نیاز در دفترفنی هر پروژه است. اهمیت آن به حدی است که حتی در همان اوایل شروع پروژه گاهی توسط دستگاه نظارت سخت گیری های زیادی برای طراحی و تنظیم آن می شود.

تهیه و تکمیل دقیق گزارش روزانه کارگاه همیشه یکی از پردغدغه ترین وظایف دفترفنی پیمانکار درطول اجرای یک پروژه عمرانی است، که ارائه دقیق آن می تواند کمک قابل توجهی در تهیه سایر گزارش های مربوطه (مانند گزارش ماهانه پیشرفت پروژه و انواع گزارش مدیریتی، بروز رسانی برنامه زمانبندی و…) داشته باشد.

اگر کارشناس و یا سرپرست دفتر فنی هستید ، حتماً با وجود انواع متفاوت فرم های گزارش روزانه، باز هم متوجه برخی نقص ها و کمبودها شده اید و یا گاهی فرم ها کامل از آراستگی به درستی تنظیم نشده است.

گزارش روزانه کارگاهی امری بسیار مهم و حیاتی در مستندسازی روند اجرای پروژه برای پیمانکار است

دلیل اهمیت تهیه و تکمیل فرم گزارش گزارش روزانه کارگاه چیست؟

شاید قبلاً فرم گزارش روزانه کارگاه داشته اید و یا از اصلاح چندین باره فرمت گزارش روزانه خود به دستور ناظر پروژه یا مدیر پروژه ، خسته شده اید. اما قسمت ملال آور طراحی یک فرم گزارش روزانه مناسب و دقیق ، تنها بخشی از مشکلات یک کارشناس دفترفنی است. اهمیت گزارش روزانه به قدری بالاست که اگر به درستی همه موارد و آیتم های مورد نیاز مربوط به شرح گزارش روزانه کارگاه درج نشود، ممکن است برای پیمانکار پروژه ضررهای مالی عدیده ای را در پی داشته باشد.

بنابراین شخص تهیه کننده این گزارش باید با منطقی کاملاً فنی و آشنا به کلیه مقررات بخشنامه ها این فرم را تکمیل نماید، زیرا یکی از اساسی ترین مستندات کارگاهی در هر پروژه ای گزارش روزانه کارگاه آن پروژه است.

گزارش روزانه کارگاهی مبنا و پایه گزارش های دیگری مانند گزارش ماهانه پیشرفت پروژه و گزارش هفتگی است. قسمتی از توجیه تاخیرات پروژه (لایحه تاخیرات) نیز به این گزارش مربوط است.

همچنین در مواردی که به تجربه مشاهده شده است که برای برخی موارد خاص پیمانکار برای تهیه و توجیه حجم و نوع کار انجام شده به این مستند حیاتی مراجعه می کند. بنابراین به تمامی همکاران و پیمانکاران اکیداً توصیه می نماییم توجهی ویژه و خاص در تهیه گزارش و نوع فرم روزانه کارگاه خود داشته باشند.

کلیپ ویدیویی معرفی فرم گزارش روزانه عمران-F1

توضیحات تکمیلی:

امیدواریم توانسته باشیم شما را از اهمیت تهیه گزارش روزانه کارگاهی ، آگاه کرده باشیم و متذکر می شویم که به فرم های رایگان موجود در اینترنت بسنده ننموده و دقت خیلی زیادی در انتخاب نوع و فرمت گزارش روزانه خود داشته باشید.

وب سایت عمران F1 یک نمونه کامل از این فرم گزارش روزانه کارگاهی(از سری مجموعه فرم های دفترفنی) را در قالب نرم افزار Excel تهیه و در دسترس شما همکاران و کاربران محترم قرار داده است. در طراحی فرم محلی برای قرار دادن لوگوهای کارفرما و پیمانکار در نظر گرفته شده که جلوه ای زیبا و حرفه ای به آن می بخشد. همچنین قسمت هایی برای درج تمامی تمام اطلاعات بسیار ضروری و مورد نیاز در گزارش روزانه در طراحی فرم پیش بینی شده شده است.

مهم : به اطلاع شما بازدید کننده محترم می رسانیم که فرم خام مورد نظر کاملاً اصیل و کاربردی و در قالب نرم افزار اکسل و قابل ویرایش است که برای اولین بار و به صورت اختصاصی توسط این وب سایت ارائه شده و هم اکنون در شرکتهای بزرگ پیمانکاری در حال استفاده می باشد.

خرید و دانلود کاملاً فوری پس از پرداخت(بر روی دکمه زیر کلیک کنید):

۵۴,۰۰۰ تومان ۳۲,۰۰۰ تومانخرید و دانلود فوری

امتیاز شما به این نوشته:

[ratings]

همچنین ببینید

تجزیه بها فهرست بها سال 1397

تجزیه بها فهرست بها سال ۱۳۹۷+ دانلود رایگان

تجزیه بها فهرست بها سال ۱۳۹۷ ابلاغ و منتشر شد! بعد از گذشت حدود ۶ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code