فرم گزارش هفتگی پروژه

گزارش هفتگی پروژه – دانلود کاملترین فرم گزارش هفتگی مناسب برای دفتر فنی

دانلود نمونه فرم گزارش هفتگی پروژه

گزارش هفتگی را در برخی پروژه ها، کارفرما و یا دستگاه نظارت به منظور آگاهی از روند فعالیت های انجام شده در طول هفته و اطلاع از پیشرفت کار طبق برنامه زمانبندی پروژه، مورد بررسی قرار می دهد.

قالب و نمونه فرم حاضر در قالب فایل اکسل بوده و با دانلود آن می توانید الگویی مناسب جهت تکمیل این سند کاربردی در اختیار داشته باشید. فرم گزارش هفتگی اشاره شده، متشکل از دو شیت مجزا بوده که برگه اول آن، مربوط به جدول اعلام پیشرفت پروژه طبق برنامه زمانبندی منضم به پیمان بوده و در آن شما یا مسئول کنترل پروژه می توانید داده های مربوطه را طبق ستونها و آیتم های آماده شده در جدول وارد نمایید، اما در شیت دوم جدولی کامل برای وارد نمودن شرح کامل اطلاعات مورد نیاز از کل فعالیت های انجام گرفته در طول هفته (مانند شرایط آب و هوایی، مصالح وارده ، تعداد پرسنل و …) قرار دارد. به آگاهی شما مهندس و کاربر گرامی می رسانیم که فرم آماده شده از ترکیب اطلاعات چند فرم کارگاهی بدست آمده است، و تا حد امکان سعی شده است که تمامی نیازهای یک کارشناس و یا سرپرست دفتر فنی ،جهت تهیه کامل این گزارش مهم و ضروری را پوشش دهد.

اطلاعیه مهم : به اطلاع شما بازدید کننده محترم می رسانیم که فرم خام مورد نظر کاملاً کاربردی بوده و هم اکنون در شرکتهای بزرگ پیمانکاری در حال استفاده می باشد.

خرید و دانلود سریع از لینک زیر:

۲۴,۰۰۰ تومان ۱۵,۵۰۰ تومانخرید و دانلود فوری

همچنین ببینید

فرم درخواست همکاری و استخدام

فرم درخواست همکاری و استخدام مناسب برای شرکت ها و کارگاه ها

فرم درخواست همکاری و استخدام جذب نیرو و افراد شایسته و توانمند برای جایگاه های …

۲ نظر

 1. با سلام
  اینجانب فرم خام گزارش هفتگی را خریداری کردم ولی فایل را دریافت نکردم. ایراد داشت.لطفا راهنمایی کنید

  • پشتیبانی (بخش ارتباط با ما) پیام بدید براتون لینک دانلود جدید ارسال خواهد شد.
   و راهنمایی های لازم حتما انجام می گردد.
   با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code